info

HAKKIMIZDA

Misyonumuz

Daima yenilikçi, rasyonel ve özgün bir bakış açısıyla gerçekleşeceğini bilen Saygınlar İnşaat'ın misyonu; geleneksel inşaatçılık kalıplarından sıyrılmış bir anlayışla, doğayı ve insan sağlığını öncelikli olarak gözeterek, hizmet verdiği insanların yaşam kalitesine yeni, fonksiyonel ve estetik değerler katmaktır.

Vizyonumuz

Ana Prensibi insana ve doğaya saygı olan, insanları beton yığınlarına hapsetmeden çağdaş, modern mimari ve teknolojiden en üst düzeyde faydalanmalarını sağlayarak; bu anlamda “ yeni mekânlar yeni hayatlar “ felsefemizi, kalite çizgimizden ödün vermeden projelerimizi hayata geçirmek.

Faaliyet Alanları

Özel Konut İnşaatları

Yol, Köprü ve Kavşak İnşaatları

Altyapı İşleri

Rekreasyon Alanları Yapısal ve Bitkisel Peyzaj ve Çevre Düzenleme İşleri

Kapsamlı Üst Yapı ve Bakım – Onarım

Arıtma Tesisleri

Şirketimiz

Şirketimiz 1998 yılında kurulmuş olup, Limited Şirketi iken daha sonra Anonim Şirkete dönüşmüştür. Kuruluşundan bu yana faaliyetlerini başarı ile artırarak büyümesini sürdürmektedir. Şirketimizin bugüne kadar almış ve bitirmiş olduğu işler detayları ile ekte açıklanmıştır. Şirket merkez büromuz Şaşmaz – Ankara adresinde bulunmakta olup, ayrıca Karşıyaka’da bulunan merkez şantiyemizde Kapsamlı Üst Yapı İşleri, Bakım Onarım İşleri, Yollar, Köprüler, Kavşaklar, Arıtma Tesisleri, Konut Yapımı, Her türlü Altyapı İşleri ve Rekreasyon Alanları işlerimizi yürütmekteyiz. Şirketimiz uzman kadrosu, yeterli iş makineleri ve ekipmanları ile bu güne kadar yapmış olduğu başarılı çalışmalarının da getirdiği özgüvenle her türlü taahhüt ve inşaat işlerinde hizmet vermeye hazırdır.Saygınlar İnşaat

2015 Yılı için hazırlanan katalog ön izlemesidir.

Katalog için tıklayın....