SAYGINLAR İNŞAAT & STA GRUP | Hakkımızda

“Saygınlar İnşaat & STA Grup | Ana Prensibi insana ve doğaya saygı olan, insanların beton yığınlarına hapsetmeden çağdaş, modern mimari ve teknolojiden en üst düzeyde faydalanmalarını sağlayarak; bu anlamda yeni mekânlar, yeni hayatlar felsefemizi, kalite çizgimizden ödün vermeden, projelerimizi hayata geçiriyoruz.”


SAYGINLAR İNŞAAT & STA GRUP HAKKINDA

Sta grup 1998’de Tuncay Ayhan ve 5 kardeşi tarafından Ankara’da kurulmuş olup, limited şirket iken daha sonra anonim şirkete dönüşmüştür.
Kurulduğu günden bugüne 20 yılı aşkın süredir Türkiye’nin birçok yerinde başarılı projelere imza attığımız şirketimiz Kapsamlı Üst Yapı İşleri, Bakım Onarım İşleri, Yollar, Köprüler, Kavşaklar, Arıtma Tesisleri, Konut Yapımı, Her türlü Altyapı İşleri ve Rekreasyon Alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Bünyesinde güçlü ortaklıklar kurmuş olup bu ortaklıkları, karşılıklı güven ve iş birliği ile uzun yıllar sürdüren şirketimiz, projelerinde beklenenin üstünde performans sergileyerek kendi adından söz ettirmiştir.
Sta grup olarak dünyanın birçok yerinde farklı projeler imza atmaktan gurur duyuyor, özgün bakış açımız ve gücünü insandan alan geniş vizyonumuz sayesinde Avrupa ve Asya'da devam eden projelerimiz ile başarı hikayelerimize devam ediyoruz.
Şirketimiz uzman kadrosu, gelişmiş iş makineleri ve ekipmanları ile bugüne kadar yapmış olduğu başarılı çalışmalarının da getirdiği özgüvenle her türlü taahhüt ve inşaat işlerinde hizmet vermeye hazırdır.


Tanıtım Filmlerimiz

E- Katalog

Saygınlar Medya

Saygınlar'da Kariyer

Saygınlar Hakkında