" Daima yenilikçi, rasyonel ve özgün bir bakış açısıyla geleneksel inşaatçılık kalıplarından sıyrılmış bir anlayışla, doğayı ve insan sağlığını öncelikli olarak gözeterek, hizmet verdiği insanların yaşam kalitesine yeni, fonksiyonel ve estetik değerler katmaya devam ediyoruz. "
 


Saygınlar İnşaat & STA Grup çalışanı olmak...
Dünya standartlarında başarılara imza atmak, ülkemizi uluslararası arenada başarı ile temsil etmek demektir. Saygınlar İnşaat, "İnsan Kaynağı"nı, en önemli varlıkları arasında kabul etmekte, çalışanlarını sürekli desteklemekte, onlara her türlü olanağı sağlamakta ve başarıyı ödüllendirmektedir. Saygınlar, insan kaynakları süreçlerinde benimsediği bu anlayışla birlikte, faaliyetlerini geliştirmekte ve istikrarlı bir biçimde daha da büyümeyi hedeflemektedir.


Yüzlerce Çalışanıyla Dev Kadro; SAYGINLAR İNŞAAT & STA GRUP

Ana Prensibi insana ve doğaya saygı olan, insanları beton yığınlarına hapsetmeden çağdaş, modern mimari ve teknolojiden en üst düzeyde faydalanmalarını sağlayarak; bu anlamda “yeni mekânlar, yeni hayatlar” felsefemizi, kalite çizgimizden ödün vermeden projelerimizi hayata geçiriyoruz.

Daima yenilikçi, rasyonel ve özgün bir bakış açısıyla geleneksel inşaatçılık kalıplarından sıyrılmış bir anlayışla, doğayı ve insan sağlığını öncelikli olarak gözeterek, hizmet verdiği insanların yaşam kalitesine yeni, fonksiyonel ve estetik değerler katmaya devam ediyoruz.

Saygınlar İnşaat & STA Grup, başta inşaat olmak üzere faaliyet gösterdiği çeşitli sektörlerde çok büyük bir istihdam sağlayarak, Türkiye ekonomisine önemli katkılarda bulunuyor. Saygınlar bünyesinde istihdam ettiğimiz personelimizin Saygınlar İnşaat & STA Grup A.Ş.'de' faaliyet gösteren grup şirketlerimizde görev yapıyor.

Saygınlar olarak, temel insan kaynakları politikamız katılımcı, paylaşımcı, tarafsız, şeffaf, farklılığa ve yaratıcılığa değer veren bir kültürün oluşturulmasını ve yaygınlaştırılmasını sağlamak. Toplumsal ve ekonomik gelişmenin huzurlu bir iş ortamıyla gerçekleşeceğinin bilincindeyiz. Dolayısıyla bu hususta yıllardır değişmeyen önceliğimiz, iş sağlığı ve iş güvenliği yasalarına uygun, güvenli çalışma ortamları yaratarak, bu ortamlarda kurallara uygun davranmak ve böylelikle işçi/işveren ilişkisinde, iş barışında örnek bir şirket olarak yolumuza devam etmek olmuştur.


"Doğru”ların Önceliği

Personel alımında temel prensibimiz “doğru pozisyona, doğru zamanda, doğru kişiyi yerleştirmek”. Uluslararası arenada yer alan büyük bir şirket olarak, yeterli eğitim ve deneyime sahip bireyleri yetkinliklerine uygun pozisyonlara yerleştirmeyi ve bu sayede tüm bileşenler için optimum verimi elde etmeyi amaçlıyoruz. Öncelikle şirket kültürüne en kısa sürede uyum sağlamalarını beklediğimiz adayların işe alım süreçlerinde yeni nesil kariyer platformlarının yanı sıra çeşitli insan kaynakları danışmanlık firmalarıyla da iş birliği içerisindeyiz.


Eğitim = Gelişim => SAYGINLAR

İnsan Kaynakları birimimiz, alanına yönelik seminer, kongre ve eğitimlere katılarak“Günümüzün İK uygulamalarına hâkim olmak, gelişmeleri yakından takip ederek yenilikleri kuruma yansıtmak” hedefiyle hareket ediyor.

Saygınlar olarak, her geçen gün daha güçlü bir grup olmamızın, kapsamlı personel eğitimlerine ve etkinliklerine bağlı olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle çağdaş ve stratejik insan kaynakları uygulamalarının yürütülmesine, şirket çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerinin maksimize edilmesine önem veriyoruz.

İnsan Kaynakları birimimiz, Saygınlar'a bağlı diğer şirketlerimizin bölüm yöneticileri ve personeliyle görüşerek onların farklılık gösteren talep ve ihtiyaçlarına göre yıllık eğitim planını oluşturuyor. Bu görüşmelerde çalışanların mesleki ve kişisel gelişimlerine destek olacak, performanslarını ve işleriyle ilgili bilgi düzeyini arttırmalarını sağlayacak eğitimler belirlenerek uygulamaya konuluyor.

Kurumumuzun bir parçası olan çalışanlarımıza yönelik olarak düzenlediğimiz memnuniyet anketleriyle onların fikirlerini alıyoruz. Bu görüşler doğrultusunda geliştirilmesi gereken yönlere öncelik veriyoruz. Çalışanlarımızın motivasyonunu arttırmak ve kaynaşmalarını sağlamak amacıyla kurum içi ve dışında turnuvalar, turistik geziler gibi çeşitli aktiviteler düzenliyoruz. Bu doğrultuda, aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza da “aile” fikrini benimseterek tüm çalışanlarımızın memnuniyeti ön planda tutmaya devam ediyoruz. Ve bu “en değerli kaynağımızın” kurumumuza olan bağlılıklarını güçlendirmek için çalışmalarımızı azimle sürdürüyoruz.
 

Tanıtım Filmlerimiz

E- Katalog

Saygınlar Medya

Saygınlar'da Kariyer

Saygınlar Hakkında